winnetou logo

winnetou logo
Návštěvní kniha
karol75 (25. 12. 2021 13:43)
Úžasná stránka, oceňujem úsilie, energiu; trpezlivosť a šikovnosť tvorcov. Verím; že každý nadšenec Winnetoua si tu nájde svoje. Držím palce v ďalšej činnosti a ďakujem za inšpiratívne popisy a fotky. Držte sa, veľa úspechov ..
Fenco (29. 8. 2021 15:48)
Skvelá stránka, ďakujem. Muselo stáť veľa času, peňazí a energie zozbierať všetky info o natáčacích miestach.
Stanka (24. 6. 2021 22:15)
Škoda veru, ze GPS súradnice neboli pridané. Nenašli sme miesto natáčania pri Vranskom jazere podľa popiskov. Fotky su tu paradne, len naozaj ich nejde len tak nájsť.
Monika Čermáková (7. 7. 2020 10:23)
Musím ocenit celkové zpracování této web stránky. Vidím za tím spoustu práce a bezvadný výsledek. Děkuji. Právě se chystáme k řece Zrmanja a vaše info nám pomohlo. Palec nahoru.
Ing. Imrich Gajdoš (19. 5. 2020 22:01)
Oceňuji kvalitu tohohle webu.
Karol (10. 1. 2020 14:24)
Myslim ze kniha bola o natacani filmov ,je iba v nemcine a krasne foto v nej a aj take ktore este neboli publikovane....na strankach najlacnejsie knihy sk/cz ju zakupite...ja ju mam a je perfektna
Paddy (10. 1. 2020 13:04)
Posílám pochvalu za perfektní fotografie natáčecích míst. Některé jsou až neuvěřitelné, jak se ta krajina za tu dobu změnila. Smutné jsou však ty lokality, které se zastavěly domy, silnicemi a
parkovišti. Obzvlášť (LOM) kde se natáčelo (petrolejové těžiště banditů) a
nebo vybagrovaná cementárna, kde sídlil (vojenský tábor) a kde (s indiány rokovaly o míru, atd...) Existuje vůbec ještě fotografie natáčecích míst, které jste třeba ještě nenašli ? Muselo to být dost náročné a zabralo to jistě spoustu času a usilí, než jste takové lokality našli, ale zase to muselo být dost zajímavé, což tedy já obdivuji.
Dotaz :
Zajímalo by mě též, co Jaroslav Maryška věnoval Krausovi za knihu a jestli je vůbec legálně k dostání a je možné ji sehnat někde na trhu ? Jinak bych se ještě chtěl zmínit a vyjadřit svůj
nesouhlas k lidem, kteří nechali skartovat takovou vzácnost, jako je (kompletní seznam dabérů), jsou to u mne totální barbaři a to asi nikdy nestrávím a nepochopím. Tím to zdravím všechny fanoušky a kolegy filmových Mayovek.
lizbo (23. 9. 2019 16:47)
Dobry den, chcel by som sa opytat, aku knizku ste to doniesli panu Krausovi? Nic o nej nepovedal ani on, ani Vy... ???? Dakujem.
Jana Mrázková (23. 8. 2019 12:07)
Pro: Jan Krejčí

Dobrý den,
děkujeme za typ. Do budoucna uvažujeme o přidání GPS souřadnic, ke každému místu.
Zdraví Jana
Jan Krejčí (20. 8. 2019 13:24)
Dobrý den,

nechcete vytvořit v Google mapách jednotlivá místa natáčení? Pár takových míst jsem Google mapách našel, ale těžko se hledají. Z těchto míst lze vytvořit seznam a ten publikovat veřejně. Odkaz na seznam/seznamy míst lze pak třeba dát na web i pro nás návštěvníky, Díky za web, je to krásná vzpomínka.

Zdraví
Honza
jan.krejci@volny.cz